Laivu noma

Jebkādu jautājumu gadijumā, sazinieties ar Mums pēc “Kontakti” pieejamās informācijas

* Kanoe (ALBA) (3 sēdvietas)

* Kajaks (VISTA) (2 sēdvietas ar atzveltnītēm)

    Piedāvājam maršrutus pa Rindu, Stendi, Enguri, Irbi uz 1, 2 vai vairākām dienām.

    Viens no pēdējo gadu iecienītākajiem maršrutiem ir Rindas ciems-jūra.(apm. 40km.) Maršruts sākas Rindas upē, kas līdz satekai ar Stendi cilpo kā iztramdīts zaķis. Gar krastiem redzami alkšņu sakņu ķeburi, bet virs galvas koku vainagi sakļaujas, veidojot  gaismas caurstīgotus tuneļus. Satekot Rindai un Stendei, tālāk upe nes Irbes vārdu. Tās tecējums kļūst rāmāks, parādās priežu mežs un smilšaini krasti.

    Aiz kādreizējā Lāžu tilta, (kas atradās iepretīm Irbenes teleskopam) ,līdz Lielirbes tilam nesastapsiet nevienu apdzīvotu vietu. Vienas dienas maršrutu parasti noslēdz Irbes upē, apmēram pret Miķeļbāku. Laivojot  divas dienas- varat nobraukt līdz pat Baltijas jūrai. Upe aiz Lielirbes tilta – plata, lēna un vietām pasekla. Pa ceļam var redzēt zvejnieku ierīkotas murdu likšanas vietas, virs mazbānīša tilta pāļiem karājas kājnieku trošu tiltiņš. Irbes ieteka krietnu gabalu plūst gandrīz paralēli jūras krastam, bet skats, iebraucot jūrā, ir visu pūliņu vērts.

 

Nakšņošana

* Piedāvājam vietas pie ugunskuriem, kur uzcelt savas teltis.  Sliktākos laika apstākļos var patverties nojumē.

*”Rindas skolas” ēkā ir istabiņas – 4-vietīga un 2-vietīga, ar kopēju virtuvīti, dušu, un divistabu mednieku apartamenti 4 (+2) vietas.

Pirts

    Pirts cienītājus priecēs neliela guļbaļķu pirtiņa, kura savu vārdu ,,Pie bebra,, ieguvusi pateicoties bebra apciemojumiem pie upmalā augošā vītola. 

    Ar malku kurināmajā pirtiņā ir mīlīgs gars un priekš pēršanās var dabūt dažādas aromātiskas slotiņas. Pirts tūres laikā palutiniet sevi ar vietējo zālīšu tēju baudīšanu.

DSCF8286